www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Посочете поне един свестен политик


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Посочете поне един свестен политик
buden
Публикувано на: 24.7.2008, 19:42
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 1 389
Дата на регистрация: 12-March 08



Говоря за времето след освобождението насам.

Хайде да видим има ли един свестен, съвестен или как да кажа, който заслужава признания.

Според вас!


и какво ще кажете за Стефан Стамболов



п.п. Допълнител въпрос, за който мислех да правя друга тема, но има връзка с този:

Да речем утре е са изборите, за кого гласувате?? Не си мислете, че ще има някой нов приказен идеалистичен образ, необременен материално герой. От тези с които разполагаме сега... та за кого гласувате???
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 24.7.2008, 20:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (buden @ Jul 24 2008, 08:42 PM)
Да речем утре е са изборите, за кого гласувате?? Не си мислете, че ще има някой нов приказен идеалистичен образ, необременен материално герой. От тези с които разполагаме сега... та за кого гласувате???

buden, какъв въпрос задаваш бе човек, да не си някъде на маса? smil44539ed131a19.gif
PM
Top
otnesen
Публикувано на: 24.7.2008, 20:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 73
Участник # 1 370
Дата на регистрация: 2-March 08



Значи,някой вади няколко карти от тестето и те подканва:"Избери печелившото асо".
Ти коя ще избереш?


--------------------
??????? ???????? ??????????.
znanie.cogia.net
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 24.7.2008, 21:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (otnesen @ Jul 24 2008, 09:53 PM)
Значи,някой вади няколко карти от тестето и те подканва:"Избери печелившото асо".
Ти коя ще избереш?

Аз си имам вече от всички карти. Незнам защо на теб са ти толкова важни именно печелившите, че даже ми ги предлагаш да си избирам за да спечеля нещо smil3dbd4e5e7563a.gif

Разбирам добре комарджийския пример. Но нещо не съм впечатлен.
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 24.7.2008, 21:16
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



До buden:
Ако ми предлагаш сделка казвай направо, не обичам да ме дразнят заобиколната.
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 24.7.2008, 21:25
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (otnesen @ Jul 24 2008, 09:53 PM)
Значи,някой вади няколко карти от тестето и те подканва:"Избери печелившото асо".
Ти коя ще избереш?

Не съм я докарал до положение, нямам нужда, нито пък възнамерявам живота ми да зависи от избора на една "печеливша" катра от няколко карти избрани от "някой".
PM
Top
otnesen
Публикувано на: 24.7.2008, 21:30
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 73
Участник # 1 370
Дата на регистрация: 2-March 08



Запознат,извинявам се,въпросът ми беше към buden.Ще трябва да придобия навика да вмъквам цитати,защото стават недоразумения.


--------------------
??????? ???????? ??????????.
znanie.cogia.net
PM
Top
buden
Публикувано на: 24.7.2008, 22:09
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 1 389
Дата на регистрация: 12-March 08



Не предлагам сделка Запознат.

Просто запитване, два въпроса.

1.Има ли личност, която е работела за България от периода след освобождението насам, според вас/всеки който чете/?

2.И наближават избори, погледнато най-елементарно кой би гласувал изобщо. И до там ли ще я докараме хората които мислят да не гласуват.

Вероятно това е начина обаче, трябва да минем през по-лошото, за да заслужим по-доброто.
PM
Top
ton
Публикувано на: 24.7.2008, 22:09
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 209
Участник # 1 551
Дата на регистрация: 21-June 08



Аз искам в управлението на България достойни хора като Стефан Попов, Владимир Свинтила, Илия Минев и Елтимир...
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 24.7.2008, 22:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (buden @ Jul 24 2008, 11:09 PM)
...И наближават избори, погледнато най-елементарно кой би гласувал изобщо. И до там ли ще я докараме хората които мислят да не гласуват.

Вероятно това е начина обаче, трябва да минем през по-лошото, за да заслужим по-доброто.

Системата на насилствено управление в момента се нарича еврейски чифутизъм! Тя разчита на гласуването за да бъдат винаги избирани нейните послушни чифутчета. Нашите деца не са от тях и никога няма да са. Тези от нашите, които станат от техните, после никога няма да се върнат. Разделянето на нашите по политически пристрастия е като хазарта-болестно състояние, разболява се мозъка. Тази система поставя много постояннопроменящи се условия и изисквания към нас и не чува нашите! Системата лъже, краде, пали, трови, убива! След нахлуването на системата нашите намаляха, изчезнаха, избягаха, а представителите на собствениците на същата се увеличават.

Ти сега ми кажи, това ли е хубавото, заради което "трябва" да гласувам?

Ако то е добро за теб-гласувай за него. Тогава ние с теб няма да имаме допирни точки, а ще имаме конфликт на интереси и противопоставящи се една на друга ценностни системи.
PM
Top
Богатир
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Жорж Ганчев е свестен. Затова и го омаскариха така, че да му се смеят и децата.
PM
Top
Пламен Пасков
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE (buden @ Jul 24 2008, 10:09 PM)
Не предлагам сделка Запознат.

Просто запитване, два въпроса.

1.Има ли личност, която е работела за България от периода след освобождението насам, според вас/всеки който чете/?

2.И наближават избори, погледнато най-елементарно кой би гласувал изобщо. И до там ли ще я докараме хората които мислят да не гласуват.

Вероятно това е начина обаче, трябва да минем през по-лошото, за да заслужим по-доброто.

1. Имало е. Стамболов (за много неща) и генерали. Но фамилията Кохари всичко това е съсипала

2. Изборите в България и изобщо в постсоциалистическото пространство са отдавна предъвквана тема.
Избор е, когато имаш да избираш между ябълка, праскова и круша
Когато обаче избираш между едно кравешко, едно свинско и едно кучешко лайно, това не е ИЗБОР, това са ИЗБОРИ, а още по-точно - изборна технология.
По тази причина всички избори в България се правят само с няколко цели:
1. Преброяване на будалите и наивниците
2. Легализиране на бандитската плутокрация
3. В името на протокола и за проверка на стабилността на системата.
-------
Избори, при които не работят корективите, които са работили в Старата Велика България и във вековете, или, по-точно, хилядолетията преди нея, никога не могат да осигурят и гарантират нещо добро за избирателите.
Подробното виждане как да се излезе от тази порочна система за легализация на небългарите, и което е още по-лошото - антибългарите в управлението, което вече продължава с векове, но най-остро и нагло е за последните 20 години, го изложих вече в темата "Изход".

Без коректива, който се съдържа в точка 3, не може да се очаква управляващ да спази задълженията и обещанията пред избирателите си

Без филтрите за гласоподаватели, които са заложени в точка 2, не може да бъде гарантирано отиването на избори само на нормалните и генериращи продукта и държавността хора

Без лустрацията е невъзможно излизането от порочния цикъл, който хидрата БКП-БСп е създал за изминалите 63 години.

Без програма за реализация на тези точки и старта на поректа според мен е невъзможно да се стигне до реализацията на тези 3 точки и на всичко, което следва след тази реализация.


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
Пламен Пасков
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE (Bogatir @ Jul 25 2008, 12:35 AM)
Жорж Ганчев е свестен. Затова и го омаскариха така, че да му се смеят и децата.

Илюзия.
Той е шут, каквито има във всяка постсоциалистическа страна, който играеше ролята на клапан за пускане на парата през свирката.
Руският му аналог е Владимир Вольфович Жириновский.


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
buden
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 1 389
Дата на регистрация: 12-March 08



За огромно съжаление мнението ми се покрива с болшинството от участниците тук. Не се покрива на цяло разбира се, не вярвам във всяка една конспирация, даже отричам да вярвам в някои.

Защо за съжаление ли? - Ами защото болшинството от българите пак ще си премълчат. По-голямата част от обществото е скрита, премълчава, мисли повече, не че не ги интересува просто недоволства и изчаква. Насъбрало се е много, прекалено много и в момента назрява. Кога ли ще каже БУМ.

Привърженик съм на мисълта, че гласът е "напразен глас", когато човек не гласува от сърце и по съвест. Или с други думи вероятно и аз ще премълча. Някои казват "но еди кой се е по-малкото зло", абе по-малко по-малко зло е нали, си мисля аз. Или пък не, или пък трябва да се избере именно по-малкото зло? Както беше казано ние можем да променяме събития, но не и съдби. Та вероятно пътя трябва да си го извървим боли не боли, за добро ли ще е?

Знаете ли по скоро съм склонен да гласувам "против", но не и "за", ... просто няма за кого. А вие какво ще кажете, на вас гласува ли ви се "против"?

А дали има начин да изискваме, да бъде включена бюлетина № 5,000,000 - защото българите вероятно сме толкова - и на тази бюлетина гласът да е за "никои от възможните" или пък "недоверие"

- колкото повече мисъл влагам, толкова повече виждам, че няма с-мисъл :)

Пламене подкрепям твоята идея.

п.п. друго друго .. все ще намеря нещо, за което да се усмихна и вие направете така

Денят Да Грее
PM
Top
Миро
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Мисля, че за сега единственото, което можем да направим е да гласуваме с недействителна бюлетина. Само по този начин официално може да се отчете отрицателен вот.
PMUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020